Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni

Betonarme yada konstrüksiyondan oluşan bir merdivenin uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir çözümdür.

Merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir.

Gerek inşaat sektöründe gerekse özel işlerde insanlara büyük kolaylık sağlaması açısından merdivenler çok fazla kullanılan bir araç gereç haline geldi.

Bu bağlamda merdivenin kullanım alanlarına göre daha çok çatı ve benzeri işlerde kullanılması daha yaygın olarak görülüyor. Merdiven kullanımında daha çok dayanıklılık ve fonksiyonellik ilk tercihler arasına giriyor.

Merdiven ile yüksek yerlere çıkılması gibi durumlar ile karşı karşıya gelindiğinden merdivenin dayanıklılığı çok önemli.

 

Katlanır Merdiven 1

Katlanır Merdiven 2

 

katlanir-ahsap-cati-merdiveni-2

Kullanmak istediğinizde setin içerisinden çıkan uzanma çubuğu ile kolaylıkla açıp saniyelerle ifade edilebilen bir sürede merdiveniniz çatı katınıza çıkabilmeniz için hazır durumdadır. 150 kg. taşıma kapasitesine sahiptir. İçinden çıkan kurulum ve kullanma kılavuzu ile dilerseniz kendiniz yada basit bir yardım alacağınız bir yapı ustası ürünü yerine zorlanmadan monte edebilmektedir.

Uygulama Görselleri 

katlanir-ahsap-cati-merdiveni-3

Katlanır Merdiven

 

katlanir-ahsap-cati-merdiveni-4

Uygulama Görselleri 

katlanir-ahsap-cati-merdiveni-5

Katlanır Çatı Merdiveni Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Fiyat Teklifi için; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...